Opties-scherm Loon Nieuwe Stijl
Opties voor drie niveaus: Werkgever, Administratie, Persoonlijk
De schermen om uw standaardinstellingen naar eigen wens te regelen (‘Opties’) zijn verdeeld over drie soorten. Dat was zo in de oude structuur, en dat is nog steeds zo bij Loon Nieuwe Stijl.
1) Per Werkgever. Dus alleen voor cliënt 'Jansen' van uw administratiekantoor, en juist niet voor cliënt 'De Vries'. Dit is het middelste niveau, want 'slechts' per werkgever.
2) Per gehele Administratie. Dus voor alle verloning van bijvoorbeeld het administratiekantoor, inclusief de verloning van uw cliënten. Dat is het hoogste niveau.
3) En er zijn op het 'laagste' niveau instellingen die gelden per gebruiker van Loon: Persoonlijke instellingen. Er kunnen immers meerdere gebruikers met Loon werken, die waarschijnlijk ieder hun eigen voorkeur hebben.
In de oude manier om deze instellingen te beheren, waren er nog drie verschillende schermen, verdeeld over drie plaatsen in Loon:
|
|
|
Afbeelding: Oude weergave, Opties, drie niveaus
De verdeling over de genoemde drie niveaus is nog steeds zo bij Loon Nieuwe Stijl, maar ze zijn nu samengevoegd tot één scherm: ‘Opties’. U vindt die knop links onderaan in het hoofdmenu van Loon, en u ziet als u erop klikt een scherm als dit:
Afbeelding: Loon Nieuwe Stijl, Opties, drie niveaus